Consilier servicii clienți – Cluj-Napoca

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

– cunostinte minime despre termenii si structura unui contract;

– bune abilitati de comunicare si atitudine orientata catre client;

– gandire structurata, capacitate de analiza si sinteza;

– cunostinte foarte bune de operare PC – MS Office (Word, Excel, Power Point);

– minim 1 an in administrarea unui portofoliu de clienti sau intr-un post de operator call-center;

Descrierea jobului – Rol si responsabilitati

– promoveaza si vinde serviciile oferite de companie, 80% din timp munca de birou;
– mentine, administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
– preia solicitarile transmise de catre clienti;
– identifica corect nevoile clientului si ii ofera solutiile optime;
– intocmeste documentele necesare vanzarii (contracte, notificari, oferte de pret, diverse alte documente);
– intocmeste rapoarte.

Beneficii – Ce oferim?

– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masa;
– bonusuri periodice;
– decontare transport in comun;
– acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

Descopera mai multe despre compania noastra pe www.stericycle.ro si alatura-te echipei noastre!