Contabil – Cluj Napoca

Ce ne dorim?

– Absolvent studii superioare economice;
– Experiență de minimum 2 ani în domeniu;
– Cunoștințe solide de contabilitate și fiscalitate;
– Cunoștințe Excel – nivel avansat;
– Autonomie, capacitatea de a evalua situații, atenție distributivă;
– Putere de concentrare, atenție la detalii;
– Capacitatea de a lucra în echipă.

Rol și responsabilități

– Înregistrarea facturilor de la furnizori, precum și a altor documente contabile, conform procedurilor existente;
– Înregistrarea extraselor bancare;
– Verificarea corectitudinii și a legislatiei întocmirii documentelor fiscale;
– Reconcilieri clienți și furnizori;
– Realizarea diverselor rapoarte, atât periodice, cât și ad-hoc;
– Oferirea suportului contabil pentru celelalte departamente.
Ce oferim?

– Pachet salarial atractiv;
– Bonusuri de performanță;
– Bonuri de masă;
– Decontare transport în comun;
– Acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist, unde vei învăța și îți vei dezvolta cariera prin prisma multor proiecte interesante și de amploare.