Coordonator activitate transport rutier Jilava

Candidatul ideal

– capacitate de planificare si organizare a activitatii;
– capacitate de rezolvare a problemelor, orientare spre rezultat;
– capacitate de comunicare, spirit de echipă;
– capacitate de respectare a termenelor stricte de predare;
– operare PC (Ms Office) – nivel mediu.

Descrierea jobului

– asigură desfașurarea eficientă și la timp a colectărilor;
– optimizează rutele planificate și comenzile on-time primite;
– întocmește documentele necesare efectuării transportului;
– introduce în sistemul informatic datele din documentele de transport și arhivează electronic documentația eferentă;
– menține legatura cu clienții;
– coordonează echipa locală de șoferi.

Beneficii

– salariu motivant
– tichete de masa;
– decontare transport in comun;
– contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
– oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără

– mediu de lucru dinamic, deschis, provocator

– posibilitatea de a învăța lucruri noi