Coordonator Transport – București

Candidatul ideal – Ce ne dorim?
– capacitate de planificare și organizare a activității;
– capacitate de rezolvare a problemelor, orientare spre rezultat;
– capacitate de comunicare, spirit de echipă;
– capacitatea de a respecta termene stricte de predare;
– bună cunoaștere a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point)

Descrierea jobului – Rol și responsabilități

– asigură desfasurarea eficienta si la timp a colectarilor;
– optimizează rutele planificate și comenzile on-time primite;
– întocmește documentele necesare efectuării transportului;
– introduce în sistemul informatic datele din documentele de transport și arhivează electronic documentația aferentă;
– menține legatura cu clienții;
– coordonează echipa locală de șoferi.

Beneficii – Ce oferim?
– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masă;
– bonusuri periodice;
– decontare transport în comun;
– acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăta și îți vei dezvolta cariera;

Descoperă mai multe despre compania noastră pe www.stericycle.ro și alatură-te echipei noastre!