Economist – Jilava

Ce ne dorim?

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Experiență de minim 2 ani în domeniu;
  • Cunoștințe solide de contabilitate și fiscalitate;
  • Cunoștințe Excel – nivel avansat;
  • Autonomie, capacitate de a evalua situații, atenție distributivă;
  • Putere de concentrare, atenție la detalii;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Rol și responsabilități

  • Înregistrarea facturilor de la furnizori precum și a altor documente contabile, conform procedurilor existente;
  • Verificarea corectitudinii și a legislatiei întocmirii documentelor fiscale;
  • Reconcilieri clienți și furnizori;
  • Centralizare și încărcare cash-flow;
  • Realizarea diverselor rapoarte atât periodice cât și ad-hoc;
  • Oferirea suportului contabil pentru celelelate departamente;

Ce oferim?

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonusuri de performanță;
  • Bonuri de masă;
  • Decontare transport în comun;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța și îți vei dezvolta cariera prin prisma multor proiecte interesante și de amploare.