Funcționar administrativ – Baia Mare

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

– capacitate de planificare si organizare a activitatii;
– capacitate de rezolvare a problemelor, orientare spre rezultat;
– capacitate de comunicare;
– seriozitate / rigurozitate;
– capacitatea de a respecta termene stricte de predare;

– buna cunoastere a pachetului MS Office ( Word, Excel, Power Point).

Descrierea jobului – Rol si responsabilitati

– asigura desfasurarea eficienta si la timp a colectarilor;
– aranjeaza si urmareste documentele din rutele planificate de la coordonatorii din Cluj;
– receptioneaza si arhiveaza documentele dupa efectuarea transportului;
– introduce in sistemul informatic datele din documentele de transport;
– mentine legatura cu clientii;
– preia apeluri telefonice;
– primeste / trimite corespondenta;
– mentine si actualizeaza baza de date cu furnizorii;
– intocmeste necesarul de ambalaje si il comanda la furnizor conform procedurilor interne;
– primeste comanda de ambalaje de la furnizor, o aranjeaza si o preda mai departe soferilor in functie de solicitarile clientilor;
– pregateste livrarile ambalajelor;
– tine registrul intrari-iesiri si registrul de casa.

Beneficii
– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masa;
– diverse bonusuri periodice;
– decontare transport in comun;
– acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

Descopera mai multe despre compania noastra pe www.stericycle.ro si alatura-te echipei noastre!