Funcționar administrativ – București

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

– abilitati avansate de comunicare si prezentare;
– perseverenta si orientare catre rezultate;
– experienta de minim 1 an in administrarea unui portofoliu de clienti;
– studii medii (absolvent bacalaureat);
– cunostinte utilizare MS office – nivel mediu;
– cunostinte ale documentelor fiscale – facturi, chitante, fise de cont;
– permis categoria B – prezinta avantaj.

Descrierea jobului – Rol si responsabilitati

– ofera clientilor informatii privind serviciile oferite de companie;
– reinnoieste contracte si negociaza contracte cu clientii noi;
– gestioneaza contractele clientilor din portofoliul propriu (redacteaza oferte, acte aditionale si contracte de vanzare si le transmite catre client);
– actualizeaza in permanenta baza de date;
– planifica vizite in vederea incasarii facturilor emise semestrial;

Beneficii – Ce oferim?
– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masa;
– bonusuri periodice;
– masina de serviciu;
– acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

Descopera mai multe despre compania noastra pe www.stericycle.ro si alatura-te echipei noastre!