Gestionar – Sibiu

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

Cautam o persoana energica, cu atentie la detalii, cu bune abilitati de comunicare si relationare si foarte organizata care sa se alature echipei noastre de la punctul de lucru din Sibiu.

Descrierea jobului – Rol si responsabilitati

– intocmeste necesarul de ambalaje si il comanda la furnizor conform procedurilor interne;
– preia din sistem informatiile necesare, pregateste livrarile ambalajelor si intocmeste documentatia aferenta;
– tine gestiunea pentru echipamentele/ materialele care sunt depozitate temporar pana la darea lor spre distrugere si reciclare;
– intocmeste formulare de retur, coordoneaza procesul de inventar;
– primeste comanda de ambalaje de la furnizor, o aranjeaza in depozit si o preda mai departe catre soferi in functie de solicitarile clientilor.

Beneficii – Ce oferim?

– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masa;
– bonusuri periodice;
– decontare transport in comun;
– acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

Descopera mai multe despre compania noastra pe www.stericycle.ro si alatura-te echipei noastre!