Coordonator operațiuni stație procesare – Cluj Napoca

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

  • cunoștințe de mecanică, electrică, electronică, automatizare;
  • cunoștințe despre operarea echipamentelor industrial automatizate;
  • capacitate de planificare și organizare a activității;
  • capacitate de coordonare a echipei;
  • capacitate de comunicare și interrelațtionare;
  • cunoștințe de operare PC;
  • facultate cu profil tehnic (obligatoriu);
  • constituie avantaj orice experiență de lucru într-o fabrică;
  • constituie avantaj orice cunoștințe de lucru cu un program de proiectare.

Descrierea jobului – Rol și responsabilități

  • coordonează și organizează activitățile de colectare, transport și procesare a deșeurilor din stația de care este responsabil; urmărește și asigură succesiunea fără sincope a activităților de pe întregul flux operațional; menține stația în parametri optimi de funcționare și colaborează în acest sens cu specialistul tehnic;
  • supervizează respectarea rutelor zilnice;
  • întocmește și urmărește zilnic obiectivele și respectarea indicatorilor de performanță pentru transport și procesare;
  • verifică respectarea contractelor încheiate cu furnizorii de servicii.

Beneficii – Ce oferim?

– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masă;
– bonusuri periodice;
– masină de serviciu;
– acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

Descoperă mai multe despre compania noastra pe www.stericycle.ro si alătura-te echipei noastre!