Manager operațiuni stație procesare – Iași

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

  • cunostinte de mecanica, electrica, electronica, automatizare;
  • cunostinte despre operarea echipamentelor industriale automatizate;
  • capacitate de planificare si organizare a activitatii;
  • capacitate de coordonare a echipei;
  • capacitate de comunicare si interrelationare;
  • cunostinte de operare PC;
  • facultate cu profil tehnic ( obligatoriu);
  • constituie avantaj orice experienta de lucru intr-o fabrica;
  • constituie avantaj orice cunoastere – program de proiectare.

Descrierea jobului – Rol si responsabilitati

  • coordoneaza si organizeaza activitatile de colectare, transport si procesare a deseurilor din statia de care este responsabil;
  • urmareste si asigura succesiunea fara sincope a activitatilor de pe intregul fluxul operational;
  • mentine statia in parametri optimi de functionare si colaboreaza in acest sens cu specialistul tehnic;
  • supervizeaza respectarea rutelor zilnice;
  • intocmeste si urmareste zilnic obiectivele si respectarea indicatorilor de performanta pentru transport si procesare;
  • verifica respectarea contractelor incheiate cu furnizorii de servicii.

Beneficii – Ce oferim?

– pachet salarial atractiv;
– bonuri de masa;
– bonusuri periodice;
– masina de serviciu;
– acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

Descopera mai multe despre compania noastra pe www.stericycle.ro si alatura-te echipei noastre!