Office Manager Jilava

Candidatul ideal
– absolvent/ă studii medii / superioare;
– capacitatea de a gestiona diverse proiecte concomitent;
– flexibilitate, persoană proactivă și organizată;
– abilitati foarte bune de comunicare si de exprimare;
– corectitudine, seriozitate si spirit de echipa;
– atentie sporita la detalii;
– cunostinte PC – MS Office – nivel mediu;
– cunostinte de limba engleza – nivel conversational;

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități

– gestionarea sarcinilor administrative pentru intreaga echipa: organizeaza intalniri, deplasari, coordoneaza activitatea din departamentul administrativ;
– preluarea telefoanelor si transferul acestora intr-un mod corect si profesional;
– preluarea, inregistrarea si distribuirea corespondentei catre departamentele implicate;
– rezervarea biletelor de avion si a camerelor de hotel pentru salariatii companiei;
– intocmirea comenzilor pentru produsele de curatenie/ papetarie;
– monitorizarea activitatii personalului de curatenie;
– arhivarea bazelor de date si a contractelor de furnizori.

Beneficii
– salariu motivant
– tichete de masă;
– decontare transport în comun;
– contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
– oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără

– mediu de lucru dinamic, deschis, provocator

– posibilitatea de a învăța lucruri noi