Recrutor Jr. – București

Candidatul ideal

  • Bune abilități de comunicare, relaționare și prezentare;
  • Capacitate de organizare și prioritizare a activității;
  • Persoană calmă, responsabilă și orientată către rezultat;
  • Absolvent/ă de studii superioare;
  • Experienșă în selecția și recrutarea personalului reprezintă avantaj;
  • Cunoștințe utilizare PC – MS Office;

Responsabilități

  • Selectarea și analizarea CV-urilor;
  • Programarea candidaților pentru interviu;
  • Realizarea interviurilor și testarea candidaților;
  • Elaborarea listei scurte și prezentarea candidaților către managerul angajator;
  • Transmiterea feedback-ului către candidații implicați în procesul de selecție;
  • Menține relația cu medicina muncii și protecția muncii;
  • Gestionarea dosarelor de personal;
  • Realizează diverse rapoarte specifice activității de HR.

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonuri de masă;
  • Decontare transport în comun;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța și îți vei dezvolta cariera.