Șef de Secție – Sibiu

Ce ne dorim?

  • Cunoștințe de mecanică, electrică, automatizare;
  • Cunoștințe despre operare echipamente industriale automatizate;
  • Facultate cu profil tehnic – obligatoriu;
  • Minim 2 ani experiență în domeniul industrial și în managementul de echipă;
  • Capacitate de planificare și organizare a activității;
  • Autonomie, capacitatea de a evalua situații;
  • Capacitate de comunicare și interrelaționare.

Rol și responsabilități

  • Supraveghează instalația și întregul proces de prelucrare și distrugere a deșeurilor;
  • Urmărește îndeplinirea indicatorilor de performanță (KPI, buget, productivitate);
  • Coordonează și supervizează echipa de muncitori;
  • Setează obiective și evaluează echipa din subordine;
  • Execută lucrările primare de întreținere și reparații, prevăzute în programul de mentenanță aprobat cu managerul curent.

Ce oferim?

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonusuri de performanță;
  • Bonuri de masă;
  • Mașina de serviciu;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța și îți vei dezvolta cariera prin prisma multor proiecte interesante și de amploare.