Specialist licitații publice – Jilava

Candidatul ideal – Ce ne dorim?

– minim 2 ani experiență în achiziții publice sau în coordonarea de proiecte;
– cunoștințe minime despre termenii și structura unui proiect;
– cunoștințe operare SEAP și întocmirea unui dosar de licitații;
– cunoștințe de operare PC – MS Office;
– studii superioare – prezintă avantaj;
– capacitate de comunicare și interrelaționare;
– capacitate de planificare și organizare;
– flexibilitate și focalizare pe îmbunătățirea continuă a propriilor abilități.

Descrierea jobului – Rol și responsabilități

– participă la execuția strategiei privind licitațiile publice;
– întocmește documentația de participare la licitații publice și este responsabil pentru depunerea corectă și completă a acesteia în SEAP;
– întocmește împreună cu coordonatorul departamentului LQ (Large Quantity Clients) solicitările de clarificări privitoare la documentația aparută în SEAP și este responsabil de depunerea acesteia;
– analizează împreună cu Coordonatorul departamentului LQ (Large Quantity Clients) oportunitatea întocmirii contestațiilor privitoare la licitațiile publice și trimite către avocați documentația necesară;
– urmărește termenele legale privind desfășurarea procesului de contestații conform cu legislația în vigoare și este responsabil de respectarea acestora;
– este responsabil de catalogul de produse și servicii SEAP;
– întocmește rapoarte de activitate către superiorul ierarhic.

Beneficii – Ce oferim?

– pachet salarial atractiv;
– bonusuri trimestriale în funcție de performanță;
– bonuri de masă;
– acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța și îți vei dezvolta cariera prin prisma multor proiecte interesante și de amploare.

Descoperă mai multe despre compania noastră pe www.stericycle.ro și alătura-te echipei noastre!